קרן אברהם נבחרה לנהל את בית הספר החדש ב'אגמים'

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

אברהם בעלת תואר מוסמך בחינוך, מתמחה בחינוך מיוחד ובוגרת קורס הכשרת מנהלים; ראש העיר, תומר גלאם: "מאחל לה הצלחה רבה בהובלת בית הספר הצומח להישגים יפים".

קרן אברהם, תושבת אשקלון, נבחרה לנהל את בית הספר היסודי ממלכתי החדש בשכונת 'אגמים' שיפתח את שעריו לראשונה בתחילת שנת הלימודים הקרובה. בית הספר הינו צומח ובשנה זו יהיו בו שלוש כיתות א'. אברהם, בעלת תואר ראשון B.A בספרות עם ישראל, תואר מוסמך בחינוך M.A בהצטיינות כולל התמחות בחינוך מיוחד; בעלת תעודת הוראה בחינוך מיוחד ובחינוך רגיל ובוגרת קורס הכשת מנהלים-אבני ראשה. מזה 19 שנים היא עוסקת בחינוך, כאשר 13 שנים שימשה כמחנכת ומורה לספרות במקיף עירוני ד' וכחמש שנים כמורה בבית הספר 'רותם'.

ראש העיר, תומר גלאם: "כפי שהבטחנו, השנה אנחנו פותחים את בית הספר החדש בשכונת 'אגמים' וההיערכות בשיאה. אני רוצה לברך את המנהלת החדשה על מינויה ולאחל לה הצלחה רבה, כולנו סומכים עליה שתוביל את בית הספר הצומח להישגים יפים. אין לי ספק כי מינהל החינוך ילווה אותה צעד אחר צעד ויוודא כי יש בידה את כל הכלים כי ליישם זאת".
ראש מנהל החינוך, יובל זוזט: "ברצוני לברך את קרן אברהם לרגל היבחרה לתפקיד מנהלת בית הספר אגמים ממלכתי. אין לי ספק כי הגב' אברהם תצליח בתפקידה ומינהל החינוך יחד עם הפיקוח יעשה את כל הנדרש לוודא זאת".
קרן אברהם: "בחרתי לכרוך את חיי בעבודת החינוך בה אני עוסקת מזה 19 שנים. התחלתי את דרכי המקצועית בתיכון 'מקיף עירוני ד' ולאחר מכן בבית הספר היסודי 'רותם' בו הובלתי מגוון תחומים ותפקידים פדגוגיים, ארגוניים ומערכתיים ביניהם רכז פדגוגית, רכזת שכבה, רכזת שפה, רכזת אמירים ורכזת עולים, שמשתי כמורה מובילה והנחתי את קהילת שפה בבית הספר.
"אני נרגשת מאוד עם קבלת התפקיד וחשה שניתנה לי זכות ראשונים לייסד את בית הספר החדש והצומח 'אגמים'. יחד עם הצוות החינוכי, ההורים והילדים נבנה תשתיות בתחום החינוכי, הערכי והחברתי ונהפוך את בית הספר לבית חם ותומך המבוסס על אהבת אדם, שייכות ודיאלוג. כפי שאמר טשרניחובסקי 'כי עוד אאמין גם באדם, גם ברוחו, רוח עז".