"החלום שלי הוא שאשקלון תהיה העיר הכי בריאה בארץ"

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

מאוחדת השיקה מרפאה נוספת בעיר אשקלון, החמישית במספר. המרפאה החדשה ממוקמת בשכונת אגמים , ברחוב בקעת רימון 12. תושבי השכונה החדשה ייהנו משירות רפואי קרוב לבית: רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת נשים, שירותי אחיות, בדיקות מעבדה ומזכירות רפואית.

ד"ר רפאל קזראל הביא אל המרפאה באגמים שיטה חדשנית ונגישה לטיפול – כאשר המטופלים יושבים לצידו ולא מולו וכך שום רהיט אינו מפריד ביניהם. "הטיפול יעיל, מהיר ומקרב בינינו", מסביר ד"ר קזראל, "בנוסף, אצלי תמיד הדלת פתוחה, לקוחות יכולים לבוא מאה פעמים ביום, לשאול את כל השאלות שעליהם הם מבקשים מענה, יש לי סבלנות, בשביל זה אני כאן. יותר מכך, הזמינות אצלנו מצוינת. לנו, במאוחדת חשוב להעניק את השירות במהירות המירבית ככל שניתן ובוודאי כאשר מדובר ברפואה ראשונית".

"ל-90% מהלקוחות יש את הטלפון הנייד שלי", מגלה ד"ר קזראל בחיוך, "הם לא קוראים לי דוקטור אלא רפי, הפכנו למשפחה. הלקוחות פתוחים יותר אליי, לא שומרים מפניי סודות, מה שמאפשר לי לטפל בהם באופן יעיל הרבה יותר".

המהפכה ההיברידית של מאוחדת החלה גם באשקלון ומציעה שילוב בין החדשנות של עידן הדיגיטל ובין השירות והיחס האישי ,הכל לפי בחירת המטופל, כאשר אף אחד מהם לא בא על חשבון השני: נהפוך הוא. שניהם יחד חוברים לכדי מודל שירות אחד, שמאפשרת ללקוחות לבחור את השירות בדרך המתאימה להם באותה עת.

המודל ההיברידי המהפכני של מאוחדת מציע שלושה ערוצים עיקריים להתקשרות עם הרופא: פנייה מקוונת לרופא, ביקור במרפאה או ביקור דיגיטלי בשיחת וידאו. "אין דבר כזה בכל המדינה, רק במאוחדת", מתגאה ד"ר קזראל. "לפי הגישה הזו הלקוחות נהנים מחסכון משמעותי בזמן, הרפואה נגישה וזמינה, והכי חשוב: הלקוחות מחליטים לצרוך את שירותי הקופה בדיוק איך שמתאים להם. בזכות הגישה הזו אין לי ספק שאני בדרך להגשים את החלום שלי – שאשקלון תהיה העיר הכי בריאה בארץ".