מאוחדת חנכה את הסניף החמישי באשקלון – בשכונת אגמים

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

בתחילת השבוע חנכה מאוחדת את המרפאה החמישית בעיר – בשכונת אגמים במעמד הנהגת מאוחדת, ראש העיר תומר גלאם ומכובדים רבים. מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב: "נמשיך לתת את שירותי הרפואה המעולים שלנו לכל תושבי העיר"

מרפאת מאוחדת החדשה ברחוב בקעת רימון 12 שבשכונת אגמים נחנכה בתחילת השבוע. באירוע המיוחד התכנסו מכובדים רבים ובהם מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב; מנהל המרחב איציק שושני, מנהלת מרחב אשדוד, הגב' יוכי מאיר, ראש העיר תומר גלאם, סגנו יעקב אביטן, חבר המועצה חי דהרי, הרב יצחק ברדא, נציגים מהנהלת מאוחדת ועובדיה. הרב ברדא אף קבע את המזוזה וגזר את הסרט יחד עם דני מושיוב ותומר גלאם.

"אחת התכונות היפות בעיר הוא החוסן של התושבים ורואים זאת בעיקר בזמני חירום, שקיימים גם באשקלון" אמר מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב. "שירותי הרפואה של מאוחדת עובדים בשעת חירום כבשגרה. מדהים לראות כיצד אנשים עוזבים את הבתים שלהם, לוקחים איתם את הילדים, מגיעים למרפאות שלנו ופותחים את השירותים – וזה מאפיין חוסן של עיר, שנובעת מן הרוח שמושרית כאן".

מושיוב הוסיף: "זו זכות מאוד גדולה לפתוח מרפאה נוספת בעיר אשקלון. אנו מבססים את שירותי הרפואה המצויינים של מאוחדת במקביל לפיתוח הנהדר של ראש העיר ושותפיו לעשייה. בשנה האחרונה פיתחנו את המודל ההיברידי המהפכני של מאוחדת המציע שלושה ערוצים עיקריים להתקשרות עם הרופא: פנייה מקוונת לרופא, ביקור במרפאה או ביקור דיגיטלי בשיחת וידאו – והמודל הזה, שהוא ייחודי למאוחדת, עובד באופן יוצא מן הכלל במרפאות מאוחדת באשקלון. לשמחתי, יש במאוחדת מנהיגות רפואית, שמובילה ומקדמת ביסודיות את הבריאות כאן ואנו נמשיך לתת את שירותי הרפואה המעולים שלנו לכל תושבי העיר".

"אני מבוטח במאוחדת כבר 35 שנה", שיתף הרב ברדא את הנוכחים. "מאוחדת – פשוטו כמשמעו – היא מיוחדת לכלל הציבור. אין דבר שלא מקבלים במאוחדת, מבחינת כל השירותים הרפואיים".

ראש העיר, תומר גלאם הוסיף: "השם של מאוחדת – הוא אמירה, מאוחדת מלשון אחדות. חשוב להעמיק את השירות לתושבי אגמים שזו אחת השכונות היפות במדינת ישראל, סמוך להתפתחות החדשה בעיר. ההון האנושי – החברים שמנהלים את המרפאה – בזכותם נותנים את השירות הטוב ביותר שבא בצורה ניכרת בכך שהאוכלוסייה במאוחדת הולכת וגדלה ואני מאחל שיהיו כמה שיותר הצלחות וכמה שפחות חולים".

סגן ראש העיר, יעקב אביטן הוסיף: "מאוחדת הולכת ומתרחבת – וזה יפה שהקופה מתפרסת בכל שכונות העיר. אתם כמו שמונת הנרות של חנוכה שלכל נר יש כמה צבעים, שהם מאירים וכשאתה מתקרב – הם מחממים. אני חבר במאוחדת מזה שנים ומאוחדת היא כזו: מאירה עם שלל צבעים, יש חום שאפשר לקבל אותו מהעובדים בקופה".

תושבי השכונה החדשה ייהנו משירות רפואי קרוב לבית: רפואת משפחה, רפואת ילדים בהובלת ד"ר רפי קזראל, רפואת נשים, שירותי אחיות, בדיקות מעבדה ומזכירות רפואית וכמובן המהפכה ההיברידית של מאוחדת המציעה שילוב בין החדשנות של עידן הדיגיטל ובין השירות והיחס האישי, הכל לפי בחירת המטופל, כאשר אף אחד מהם לא בא על חשבון השני: נהפוך הוא. שניהם יחד חוברים לכדי מודל שירות אחד, שמאפשרת ללקוחות לבחור את השירות בדרך המתאימה להם באותה עת.