כבשו את מרתון תל אביב

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

תלמידי החינוך המיוחד באשקלון כבשו את מרתון תל אביב

עיריית אשקלון מפעילה מזה מספר שנים תוכניות רבות בתחומי הבריאות והחינוך במסגרות הפורמאליות והבלתי פורמאליות. במסגרת זו ובשיתוף 'עמותת מסלול חדש', מופעלת תכנית העצמה ייחודית לילדים ונוער המבוססת על שילוב של ספורט O.D.T (פעילות העצמה בטבע).

בהתאם לכך, העמותה, בשיתוף בתי הספר ומחלקת החינוך המיוחד, מפעילה את תוכנית 'מסלול חדש' (תוכנית התערבות חינוכית) בכיתות לחינוך מיוחד בבתי הספר התיכוניים באשקלון.

צוות המאמנים של העמותה מלווה את הנערים ל'מסלול חדש' של חוויות, הצלחה, התמודדות עם אתגרים ותיעול כעסים והתנהגויות שליליות, כושר גופני ובעיקר לאימוני ריצה קבוצתיים בדגש על אורח חיים בריא. האימונים נערכים בבתי הספר, במסגרת שעות הלימודים, בשיתוף מלא ופעיל של צוות בית הספר.

אירוע השיא של הפרויקט התקיים ביום שישי האחרון בתל אביב כאשר התלמידים ואנשי הצוות שעברו תהליך ארוך ומשמעותי יצאו להשתתף במרתון תל אביב 2020 במקצה של חמישה קילומטרים.

כל המשתתפים הצליחו לשבור שיא של מנהיגות וחיזקו את האמונה כי השקעה מתמדת, נחישות ומצוינות הם ערובה להצלחה.

בהזדמנות זו נזכיר כי ביום שישי הקרוב, 06.03.20, תארח אשקלון לראשונה, במסגרת מרוץ אשקלון 2020, את אליפות ישראל בשלושה מקצים תחרותיים: 15 ק"מ, 10 ק"מ ו-2 ק"מ. ההרשמה בעיצומה באתר: https://bit.ly/3836lSp.