סבסוד קייטנות פסח

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

למרות היעדר התקציב ממשרד החינוך – ראש העיר הנחה על סבסוד קייטנות פסח לילדי אשקלון

על רקע ההחלטה לפיה הוקפא תקציב הממשלה עבור 'בית הספר של החגים' עקב אי כינונה של ממשלה והיעדר תקציב מדינה מאושר, הנחה ראש העיר, תומר גלאם, לקיים את הקייטנות במהלך חופשת הפסח כרגיל וזאת מבלי לגבות עלות נוספת להורים שילדיהם משתתפים בתכנית 'ניצנים' ובית הספר של החגים.

בנוסף, גם ההסעות יסובסדו על ידי העירייה במקום על ידי משרד החינוך והן ייתנו מענה לתלמידים המוסעים במהלך השנה ולתלמידי החינוך המיוחד.

ראש העיר אשקלון, תומר גלאם: "גם בחופשת הפסח, ההורים באשקלון יכולים להיות רגועים שילדיהם ייהנו מקייטנות איכותיות ומהנות, וזאת מבלי שיצטרכו לשלם על כך מכספם. כך פעלנו בחנוכה וכך נפעל גם בפסח. ההורים באשקלון לא צריכים לשלם את המחיר על היעדר התקציב ממשרד החינוך. מאחל לכל הילדים המקסימים, בילוי מהנה, מעשיר ומרתק בקייטנות פסח שלנו. אין לי ספק כי ממשלת ישראל תמצא מיד לאחר הבחירות את הדרך לתמוך בפעולות שאנו נוקטים, כפי שאושרה בממשלה רק לאחרונה תכנית הסיוע לעיר בה היא תקבל למעלה מ-32 מיליון שקלים בצעד תקדימי וחשוב".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט: "על אף היעדר סבסוד ממשלתי גם לקייטנת הפסח , ע״פי הנחיית  ראש העיר, נמשיך בפעילות המוצלחת האיכותית והמפוקחת של הקייטנות בחופשת הפסח שתיתן מענה להורים עובדים, תאפשר להם לשמור על שגרת עבודה , תקל על נטל התשלומים ותוביל לצמצום פערים ומתן הזדמנות שווה לכל ילדי העיר. נמשיך לקדם במלא התנופה, חינוך איכותי בשעות לא פורמאליות בחופשות הקיץ, בצהרונים, בחוגים וגם בחופשות החגים".

מחירי ההרשמה נותרים ללא שינוי מקייטנות חנוכה, ויעמדו על 100 שקלים לתלמידי בתי הספר והגנים במסגרת שמתקיימת בין 8:00 ל-13:00, 320 שקלים לילדי גנים למסגרת שמתקיימת בין 8:00 ל-16:00 ו-270 ₪ לתלמידי בית ספר למסגרת שמתקיימת בין 8:00 ל-16:00.

הקייטנה תתקיים בין התאריכים 31.1-6.4, לא כולל יום שישי. ילדים הרשומים לתוכנית 'ניצנים' לא צריכים להירשם או לשלם עלות נוספת. ההרשמה תחל ביום ראשון הקרוב, 1.3 ותימשך ב-3-5.3 באתר החברה העירונית www.ironitash.org.il.