הסייפת הבכירה ניקול גרנובסקי זכתה במלגה מטעם עיריית אשקלון ומפעל הפיס

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

גרנובסקי מאלופות ישראל בסייף ולומדת אחיות במקביל; ראש העיר, תומר גלאם: "מלגה זו תבטיח את יכולותיה של ניקול להמשיך להתחרות וללמוד במקביל"

ניקול גרנובסקי, סטודנטית בבית הספר לאחיות באשקלון ומבכירות הסייפות בישראל, זכתה במלגה לספורטאים מצטיינים על סך 10,000 שקלים מטעם מפעל הפיס ועיריית אשקלון. ניקול נבחרה לאחר שהופץ קול קורא בנושא.

ביום חמישי האחרון הוענקה לניקול המלגה ביחד עם תעודת הוקרה מהעירייה על ידי ראש העיר, תומר גלאם ומ"מ ראש העיר, סופה ביילין.

ניקול שירתה כספורטאית מצטיינת בצה"ל והיתה אמורה להתחרות ב-18 לאפריל 2020 בתחרות הקריטריון לאולימפיאדה בטוקיו. בימים אלו היא ממשיכה את אימוניה הסדירים מאז שחודשה הפעילות במרכז הסיוף העירוני שמשון.

צילום: יוסי את עוזי

ראש העיר, תומר גלאם: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם מפעל הפיס שהביא למלגה החשובה והמשמעותית הזאת עבור ניקול. מלגה זו תבטיח את יכולותיה של ניקול להמשיך להתחרות וללמוד במקביל. יישר כוח על הישגיך המרשימים, עלי והצליחי. אשקלון כולה מאחוריך. אנחנו מחזיקים לה אצבעות ומקווים לראות אותה ממשיכה להוביל בהצלחה את תחום הסייף בישראל".

מ"מ ראש העיר, סופה ביילין: "ניקול הביאה גאווה לאשקלון לא מעט פעמים, ואנחנו מעריכים את הסייפת המוכשרת שלנו. אני שמחה שהעירייה הצליחה לתמוך כלכלית בלימודים ובקריירה הספורטיבית שלה. אני בטוחה שניקול עוד תחזור הביתה עם מדליות מתחרויות ברמה בינלאומית הגבוהה ביותר. ניקול היקרה, אשקלון מאמינה וגאה בך!"