מפקד תחנה חדש למשטרת אשקלון

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

סנ"צ מייק כהן יחליף בתפקידו את סנ"צ משה לוי שמתקדם לאגף חקירות דרום | מילן מועלם


בטקס החלפת הפיקוד על תחנת אשקלון שנערך היום (רביעי) במעמד ניצב יורם סופר,מפקד מחוז דרום במשטרת ישראל, מפקד מרחב לכיש ניצב משנה רונן אבניאלי ובהשתתפות ראש עיריית אשקלון ,מר תומר גלאם, העביר סנ"צ משה לוי את הפיקוד על התחנה לסנ"צ מייק כהן.

בשל מגבלות הקורונה הטקס נערך במתווה מצומצם. לאחר טקס רשמי, נישאו דברי ברכה ודרך צלחה לשני הקצינים הבכירים, היוצא והנכנס.

מפקד מחוז דרום, ניצב יורם סופר ציין בדבריו:״העיר אשקלון מתפתחת ומרגישים שהתשתית משתנה לטובה ותודה לרשות על שיתוף הפעולה.

📸דוברות המשטרה

אשקלון היא עיר מאתגרת ודורשת קשב רב. בימים אלה הוחלט על מתן קבוצת סיור נוספת לעיר המתפתחת על מנת שניתן יהיה לתת שירותי משטרה מיטביים לתושבים. משה, אתה מפקד מקצועי והובלת את התחנה להישגיים ובהזדמנות זו ברצוני להודות לך ולשוטרים על העבודה המקצועית שלכם. מייק נקלט פה לפני 20 שנים כשעבר למשטרה ממג״ב והוא המתאים ביותר היום להמשיך ולהוביל את תחנת המשטרה באשקלון לעמוד באתגרים הרבים שעומדים לפתחה.״

מפקד מרחב לכיש ניצב משנה רונן אבניאלי:״יום חג למרחב לכיש, יום של החלפת פיקוד בשתי תחנות המרחב. אתגרי השטח שעומדים בפני התחנה מגוונים מאוד ואנו נערכים להם על מנת לאפשר לעיר להמשיך ולהתפתח. זאת לצד ניהול האתגרים הביטחוניים שעומדים לפתחה של התחנה ביום יום. משה, אתה מפקד אהוב מאוד ולא פלא ששוטריך מתרגשים פה היום וזה מה שיוביל אותך בעתיד להישגים. מייק, היום לאחר שסיימת את תפקידך כמפקד תחנת שדרות, אתה מקבל את הפיקוד על תחנה גדולה, מורכבת ומאתגרת, מאחל לך בהצלחה גדולה.״

📸דוברות המשטרה

ראש העיר תומר גלאם הודה למפקד התחנה היוצא על ארבע שנים של עבודה ועשייה משותפת למען הסדר הציבורי וביטחון התושבים: "פעלנו יחד בשגרה וגם בחירום, מסביב לשעון, כשלנגד עינינו טובת תושבי אשקלון ורווחתם. התמודדנו עם אתגרים מורכבים מאוד, הסלמות ביטחוניות, אירועי גשם קיצוניים ונושאים שאנחנו עדיין מתמודדים איתם כמו תופעת טרקטורונים ומשבר הקורונה, וכל אלו על רקע צמיחתה והתפתחותה של העיר.

באותה הזדמנות אני רוצה לאחל הצלחה רבה למפקד התחנה הנכנס, סנ"צ מייק כהן. משימות רבות לפנינו ונמשיך לפעול בשיתוף פעולה על מנת ליישם אותן על הצד הטוב והמקצועי ביותר".

מפקד תחנת אשקלון היוצא, סנ"צ משה לוי ציין בדבריו:" אתגרים רבים ליוו אותי בתקופת כהונתי כמפקד תחנה ובהם האתגרים הביטחוניים ומאבק בפשיעה. אני יוצא עם תחושה של סיפוק וגאווה ומאחל הצלחה רבה למייק בהמשך.

📸דוברות המשטרה

ברצוני להודות לכל מפקדי ושוטרי התחנה, לראשי הרשויות, לפיקוד המחוז, המרחב ועמיתי לסגל הפיקוד במרחב לכיש."

מפקד תחנת אשקלון הנכנס, סנ"צ מייק כהן ציין בדבריו:"לפני כשעה לערך סיימתי את תפקידי כמפקד תחנת שדרות בחמש השנים האחרונות. היום אני מקבל תפקיד תפקיד שמציב בפני אתגרים מיוחדים וייחודים בגזרה המורכבת ביותר.

אני גאה ונרגש ומתחייב להיות קשוב בשביל הציבור בכל זמן ומקום בהם נדרש ולעשות הכל למען ביטחון התושבים".