העירייה הגישה התנגדות להרחבת דוראד

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

ראש העיר לא הגיע לדיון על הרחבת תחנת הכח שתייצר חשמל לתושבי המרכז, מיריי אלטיט ייצגה את העיר והתנגדה. איתי סהר: "הגדלת הייצור משמעה הגדלת הזיהום והגדלת הפגיעה בבריאותם של תושבי אשקלון והסביבה" | מילן מועלם


הבוקר התקיים דיון בנוגע לתוכנית המתקדמת להרחבת תחנת הכח דוראד בעיר.מי שנכח בועדה מטעם העירייה הם סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט וחבר המועצה איתי סהר שמוביל את המאבק בהרחבת תחנת הכח.

ראש העיר, תומר גלאם, לא הופיע בועדה. אלטיט הציגה את התנגדות העירייה לתוכנית.

סהר אמר היום:"כבר עכשיו תושבי אשקלון והסביבה משלמים בבריאות עבור ייצור חשמל שלא הם צורכים. הגדלת הייצור משמעה הגדלת הזיהום והגדלת הפגיעה בבריאותם של תושבי אשקלון והסביבה כדי לספק ביקושים במרכז ובצפון. אין לזה שום הצדקה ולא נאפשר זאת.

הבהרתי כך גם בדיון. לתושבי אשקלון אין שום כוונה לחלות ולמות כדי לייצר חשמל עבור המרכז והצפון.בדיון השתתפו ראשי רשויות שנלחמו עבור תושביהם. תומר גלאם בחר לא להשתתף. אמנם ס. ראה"ע מיריי אלטיט עשתה עבודה מצויינת כהרגלה, אבל היעדרותו של גלאם, מי שהסכים להגדלת דוראד ומי שעומד בראש איגוד ערים לאיכות סביבה – חמורה ביותר, והיא פשוט הפקרת חייהם ובריאותם של תושבי אשקלון.אני קורא מכאן לגלאם: אם יש ניגוד עניינים שבגללו אתה לא מתפקד באירוע – גלה זאת לציבור מיד.יתכן שהמאבק עוד לפנינו, זה לא הזמן למריחות וגמגומים".