מלחמת כנופיות באשקלון: המשטרה עצרה 11 חשודים

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

המשטרה ניהלה חקירה סמויה שהסתיימה בפשיטה על דירת מסתור בצפון: 11 חשודים באירועי הירי האחרונים באשקלון| מילן מועלם


היחידה המרכזית של מרחב לכיש במחוז הדרומי, ניהלה במהלך השבועות האחרונים חקירה סמויה, שנפתחה בעקבות מספר אירועים שהתרחשו מראשית החודש בעיר אשקלון, על רקע סכסוך בין כנופיות פשיעה, כאשר בכולם בוצע שימוש בנשק חם ואמצעי לחימה נוספים, לעיתים תוך סיכון חייהם של אזרחים חפים מפשע.

עם התקדמות החקירה הסמויה, איתרו חוקרי הימ"ר את מיקומם של 11 חשודים המשתייכים לאחת מכנופיות הפשיעה, בבית אותו שכרו באחד המושבים בצפון הארץ, שם עפ"י החשד הסתתרו והתארגנו לקראת פעילות פלילית נוספת.

צילום: דוברות המשטרה

עם מתן האות, פשטו כוחות המשטרה בהם בלשי ימ"ר לכיש, יס"מ לכיש ושוטרי הימ"ר של מחוז חוף, על המתחם בו הסתתרו החשודים, וברשותם נתפסו 4 אקדחים, רובה מסמרים, אמצעים טכנולוגיים ששימשו אותם, רכבים וסמים מסוכנים.

החשודים בגילאי 18-42 (דרום הארץ), נעצרו לחקירה ביחידה המרכזית בחשד לעבירות שימוש בנשק, החזקת אמצעי לחימה, קשירת קשר לפשע ועבירות נוספות.

החשודים יובאו היום בזה אחר זה בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד אותן כנופיות פשיעה, שחבריהן טועים לחשוב שמעשיהם נסתרים וביכולתם לחמוק מזרועותיה הארוכות של משטרת ישראל, אך פעם נוספת, הם נוכחו להבין כי אין מקום בו יוכלו להסתתר מעיני המשטרה, ופעילות המעצרים הלילה סיכלה את המשך כוונותיהם להתארגן לעבירות פליליות נוספות".