עושים כבוד למייסד ענף הכדורעף באשקלון

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

נחנך אולם הספורט בשכונת אגמים על שם נתן פרידמן ז״ל: "טקס היסטורי ומרגש מאוד לעיר אשקלון ולענף הכדורעף המסמל שינוי גישה בתרבות הספורט בעירנו״, אמר יעקב פרידמן, בנו של נתן ז״ל| מילן מועלם

הבוקר נחנך אולם הספורט בשכונת 'אגמים' על שמו של נתן פרידמן ז״ל, מייסד ענף הכדורעף באשקלון.

האולם, פועל כבר תקופה ארוכה תחת השם אולם 'אגמים' בשל מיקומו הגאוגרפי שנמצא בלב שכונת 'אגמים'. האולם משמש את קבוצת 'אליצור' נתן כדורעף באשקלון לאימוניהם ומהווה להם בית להצלחתם. כמו כן, את קבוצות הבוגרים והבוגרות, הנערים והנערות והילדים והילדות באימוני הכדורעף.

צילום: אלדד עובדיה

בטקס נכח ראש העיר, תומר גלאם, ממלאת מקום ראש העיר, סופה ביילין, אשתו, בלה, ושני בניו של נתן פרידמן ז"ל ויו"ר מרכז אליצור ארצי, אליה עציון.

נתן נפטר לפני חמש שנים ומאז בנו, יעקב ממשיך את דרכו באימון הקבוצות העירוניות ומשמר את המסורת של אביו. 

ראש העיר, תומר גלאם: "הבוקר חנכנו את אולם הספורט באגמים על שמו של נתן פרידמן ז״ל, מי שהיה מייסד ענף הכדורעף באשקלון וגידל דורות של ספורטאים מצטיינים וערכיים. נמשיך את המורשת של נתן באמצעות הקבוצה שטיפח וקהילת הכדורעף העירונית הענפה והמצליחה."

ממלאת מקום ראש העיר, סופה ביילין: "נתן פרידמן היה איש מיוחד, ראוי להערכה והוקרה על פועלו בתחום הספורט בעיר אשקלון. הוא מהווה דוגמה אישית ומושא לגאווה עבור קהילת העולים החדשים כמי שהצליח להגשים את עצמו בקריירה המקצועית ולהגיע להישגים מרשימים בארץ חדשה."

בנו של נתן פרידמן ז"ל ומאמן קבוצת אשקלון בכדורעף: "חמש שנים מאז לכתו בטרם עת של המאמן והמייסד אגודת אליצור אשקלון בכדורעף נתן פרידמן ז"ל.  היום התקיים הטקס ההיסטורי והמרגש מאוד לעיר אשקלון ולענף הכדורעף המסמל שינוי גישה בתרבות הספורט בעירנו היקרה.

״אני רוצה להודות בשם משפחתי לכל האנשים שתמכו ודאגו שאירוע זה יצא לפועל ובמיוחד לראש עיריית אשקלון מר תומר גלאם, מ״מ ראש העיר, הגברת סופיה ביילין, חברי ועדת השמות ולמחלקה לספורט״.