גאווה לעיר

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

ביום ראשון נפגש ראש העיר, תומר גלאם בלשכתו עם סופיה לוייב, תלמידת העיר והעניק לה תעודת הוקרה על זכייתה בתואר אלופת ישראל בהאבקות לבוגרים.

סופיה לוייב זכתה במקום ראשון בקטגוריית משקל 59 ק"ג בסגנון חופשי בתחרות אליפות ישראל לבוגרים שהתקיימה בבאר שבע בתחילת החודש. בזכות זכייה זו סופיה הפכה לתושבת אשקלון הראשונה שזוכה במקום הראשון באליפות ברמה הארצית.

סופיה בת-15 הינה תלמידה כיתה ט' באורט הנרי רונסון ומתאמנת במועדון מכבי אתלטיקה אשקלון, החל מספטמבר 2020, אצל המאמן יפים דריזין.

עם זכייתה בתואר אלופת ישראל, סופיה עומדת בכל הקריטריונים על מנת שתוכל להתמודד באליפות אירופה שתערך בעיר 'סופיה' שבבולגריה בין התאריכים 26-30.05.21.

ראש העיר, תומר גלאם: "סופיה היקרה, שמחתי לארח אותך הבוקר ולשמוע על פועלך, אין ספק שהתוצאות מעידות על התדמה ונחישות באימונים לאורך השנים כמו גם המחויבות האישית הגבוהה שלך והדבקות במטרה הביאו אותך עד הלום, להיות האשקלונית הראשונה שזוכה במקום הראשון באליפות ישראל. את מסבה גאווה גדולה לעיר אשקלון כולה, אנחנו גאים בך ועל הישגיך ועיריית אשקלון תעשה כל שביכולתה להמשיך לתמוך ולעודד ספורטאים להגיע להישגים גבוהים הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית, עלי והצליחי בהמשך דרכך".

ממלאת מקום ראש העיר, סופיה ביילין: "אני מברכת את סופיה לוייב, את המאמנים יפים דריזין ואנטולי גיטנר, עם זכייתה במדליית זהב באליפות ישראל לבוגרים בהיאבקות בסגנון חופשי. זו הפעם הראשונה שאלופת ישראל מגיעה מאשקלון. מאחלת לך שתמשיכי לייצג את אשקלון בגאווה ובכבוד."