מגרש כדורגל מקצועי הוקם בשכונת 'נווה הדרים'

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

המגרש ישמש לפעילות ספורט עממי ולחוגי כדורגל לילדים והוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר; ראש העיר, תומר גלאם: "נמשיך להשקיע ביצירת מתחמי פנאי בלב השכונות"

'שחבק', זהו שמו של מגרש הכדורגל שהוקם לאחרונה בשכונת 'נווה הדרים' וכולל דשא סינטטי, תאורה ומתקני ספורט ברמה גבוהה. המגרש המקצועי יהיה פתוח לציבור הרחב, לפעילויות חוגי כדורגל לילדים ונוער ולפעילות עממית לכלל האוכלוסייה.

ממחלקת הספורט בעיריית אשקלון נמסר כי המגרש הוקם בסיוע קרן המתקנים של מינהל הספורט והוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של FIFA.

כמו כן, המגרש יהיה פתוח בימים ראשון עד חמישי משעות הבוקר ועד השעה 21:00 ובימי שישי עד שעה לפני כניסת שבת ולמען הסדר הטוב, השימוש בו ייעשה בתיאום מראש בלבד עם מחלקת הספורט.

ראש העיר, תומר גלאם: "המדובר באחד המגרשים האיכותיים והמקצועיים שהוקמו באשקלון בשנים האחרונות. נמשיך להשקיע ביצירת מתחמי בילוי ופנאי, בתחומים רבים ומגוונים, בלב השכונות ואף נרחיב את ההיצע עבור התושבים, על מנת שיתעלו את שעות הפנאי שלהם בצורה המיטבית ביותר. תיהנו".

מנהל מחלקת הספורט, מרסלו בודרמן: "המגרש הזה הוקם לאחר חשיבה מרובה ובקרוב יצא מכרז לקביעת מפעיל שיוביל את חוגי הכדורגל דרך המחלקה לספורט. כמו כן, יפורסמו ימים ושעות לפעילות במתקן והתושבים ידרשו להירשם על מנת לשמור ימים ופעילות ללא הדרכה. אני קורא לכל משתמשי המתקן לשמור על תקינותו על מנת שכולנו נהנה ממנו".