הסטודנטים חוזרים לחיים

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

המכללה האקדמית אשקלון חזרה השבוע לשגרה מלאה ופתחה את הסמסטר בהפנינג חוויתי וירוק לסטודנטים ולסטודנטיות | מילן מועלם 

הלימודים במכללת אשקלון התחדשו השבוע אחרי תקופה ארוכה בה למדו הסטונדטים דרך הזום. 

לציון חגיגות פתיחת הסמסטר, פרשו במכללה שטיח אדום לסטודנטים ולסטודנטיות שנכנסו בשעריה, והעמידו עמדת דיג'יי עם מוזיקה, פעילויות כיפיות כמו קריקטוריסט ואמן בלונים, צלם מגנטים שתיעד את הסטודנטים והסטודנטיות נעים על השטיח האדום, ופינות זולה עם הצללה.

עקב המעבר ללימודים מקוונים, המכללה עברה בשנה האחרונה מהפך בכל הקשור לתשתיות המחשוב הטכנולוגי שלה. המכללה שכרה את שירותיה של חברת Nutanix, המספקת תשתיות מחשוב מאוחדות המבוססות תוכנה, והרחיבה את תשתית המחשוב שלה ב-30% עבור 6,500 הסטודנטים הלומדים בה ולאנשי הסגל.

פנחס חליוה, מנכ"ל המכללה האקדמית אשקלון בירך את הסטודנטים על החזרה ללימודים ואמר: "המכללה פועלת רבות כדי ליצור סביבת לימודים נעימה ומתקדמת לסטודנטים ולסגל. אמצעי הלימוד חדשניים והשירותים הטכנולוגיים מהמתקדמים בעולם. אני מאחל לסטודנטים חזרה נעימה לשגרה, והצלחה בלימודים ובבחינות"

מאיר כץ, יו"ר אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית אשקלון: "אין ספק שכיושב ראש האגודה הרבה יותר כיף לראות קמפוס מלא בסטודנטים. סוף כל סוף אפשר לפגוש את החברים מחוץ לזום, לראות את השמחה והחיוכים של כולם עם החזרה לשגרה, שמעל הכל מסמלת חזרה לנורמליות. אני מאחל לכל הסטודנטים המון בהצלחה בלימודים ומחכה לראות את כולם בקמפוס"